rola świadkowej
fot. pexels.com

Rola świadkowej to zdecydowanie jedna z ważniejszych ról jeśli chodzi o organizowanie wesela. Jeśli będziesz świadkową koniecznie zapoznaj się z obowiązkami, które powinnaś wypełnić w tej ważnej roli!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/konsultant-slubny-jego-rola-w-organizacji-wesel/ 

Za co odpowiedzialna jest świadkowa?

  • Jako świadkowa Panny Młodej będziesz odpowiedzialna, aby stanowić prawą rękę przyszłej żony. Musisz być jej oparciem, wsparciem, radzić dobrym słowem, być gdy będzie Ciebie potrzebować. Chodzić z nią do łazienki, poprawić makijaż. Pamiętaj, że ten dzień jest dla Panny Młodej bardzo stresujący i ważny, musisz ją w tym wesprzeć.
  • Udział w zabawach podczas oczepin. Twoim zadaniem, jako świadkowej jest aktywny udział w oczepinach i zachęcanie innych gości do zabawy.
  • Bardzo ważne jest również, abyś jako świadkowa została do samego końca wesela by cały czas być przy Pannie Młodej.
  • Pamiętaj, że Twoja rola jako świadkowej zaczyna się tak naprawdę przed ślubem, w momencie gdy zostaniesz poproszona o zostanie świadkową i zgodzisz się na to. Wtedy powinnaś wspierać Pannę Młodą w przygotowaniach, pomóc doradzić w wyborze dekoracji, zaproszeń. 
  • Twoja rola to również odwiedzenie salonu sukien ślubnych, abyś pomogła Pannie Młodej w wyborze tej idealnej sukni ślubnej. 
  • Ważne jest także to, że w Twoich rękach leży organizacja wieczoru panieńskiego, który zdecydowanie powinien być niezapomnianym wydarzeniem dla Panny Młodej.

Twoje inne zadanie

Jako świadkowa możesz również zadbać o to, by zorganizować ciekawą niespodziankę już nie tylko dla samej Panny Młodej, ale dla Pary Młodej. Coraz bardziej popularne są np. wideo, w którym goście składają życzenia Parze Młodej. Całość zostaje wyemitowana w czasie wesela i stanowi nie tylko pamiątkę i fajne wspomnienie, ale również niespodziankę dla wszystkich.

Ważne jest, abyś jako świadkowa była stale w kontakcie z Panną Młodą. Macie działać razem, do jednej bramki. Pamiętaj, aby być stale oparciem dla Panny Młodej i pomagać jej w każdej decyzji, którą musi podjąć. Twoja pomoc jest na wagę złota.

Przeczytaj też: http://dzidziula.pl/jakie-atrakcje-sprawdza-sie-dla-dzieci-na-weselu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here