sukienka na lato dla dziewczynki
fot. pexels.com

Sukienki latem to prawdziwy hit, nie tylko wśród kobiet, ale również wśród ich córeczek! Piękne kwieciste wzorki oraz żywe kolory to jest również to co małe dziewczynki bardzo lubią. Jeśli zatem szukasz sukieneczki na lato dla swojej córeczki, to sprawdź koniecznie te propozycje!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/sliczne-sukienki-na-lato-jak-wybierac/

Kwiatki

Małe dziewczynki również bardzo lubię naturę oraz kwiatki. Podobają się im ich intensywne kolorki oraz kształty i płatki. To też świetny motyw na wzór na sukienkę dla twojej córeczki na lato. Z pewnością chętnie ją założy i będzie się cieszyć z tak kolorowej garderoby!

Małe dziewczynki chcą bardzo często upodobnić się do swojej mamy, zatem widząc ją w kwiecistej sukience również będą chciały móc taką nosić. Możesz w ten sposób zachęcić swoją córeczkę do noszenia sukienek. Najfajniej byłoby gdyby ci się udało skompletować sukienkę dla siebie oraz dla córeczki w tym samym wzorze! Wówczas wyglądałybyście naprawdę obłędnie!

Ulubiony motyw letni

Możesz również zapytać się swojej córki, co najbardziej lubi latem. Czy to kolorowe kwiaty, czy ciepłe słońce, a może wybuch zielonych liści w okolicy? Zaproponuj jej taką zabawę, że ty zgadniesz co ona najbardziej lubi latem i z tej ulubionej rzeczy wybierzecie wzór dominujący dla jej sukieneczki na lato. Może to być na przykład kolor słońca – żółty, ulubione kwiatki – stokrotki, albo coś jeszcze innego!

Możesz też poszukać czegoś zabawniejszego, na przykład jeśli twoja córka lubi latem najbardziej lody to możesz właśnie w taki wzór powinnaś jej znaleźć sukienkę? Obecnie moda dziecięca jest tak oryginalna, że z pewnością uda ci się znaleźć ciekawą sukienkę w np.: lody na patyku.

A może córka lubi tęczę po deszczu albo chmurki? Sukienki w takie wzorki również znajdziesz, a jeśli nie, możesz zamówić tkaninę i sama uszyć coś dla swojej córki! Wówczas będzie miała sukienkę jedyną w swoim rodzaju i z pewnością będzie się nią chwalić każdemu.

Przeczytaj też: http://www.bytovia.pl/prosta-sukienka-na-weselu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here