prezent handmade
fot. pexels.com

Jeśli nie masz zbyt dużego budżetu na prezent dla bliskiej ci osoby, możesz wykonać go własnoręcznie, jeśli oczywiście wiesz, co ona lubi i co spełni jej oczekiwania. Takie prezenty są wręcz bezcenne! Cały trud, jaki włożysz w jego wykonanie z pewnością zostanie doceniony! Zobacz nasze inspiracje na prezenty handmade.

Zobacz też: http://radiobc.pl/fenomen-handmade/

Prezent urodzinowy

Prezent urodzinowy powinien być dla bliskiej ci osoby trafionym, inaczej może być rzucony w kąt lub nawet schowany do pudełka, a takiego efektu raczej nikt nie chce. Jeśli zależy ci na tym, by zrobić coś wyjątkowego dla bliskiej osoby, zobacz nasze pomysły na urodzinową niespodziankę.

Wspólne zdjęcie w ramce wykonanej własnoręcznie jest super pomysłem! Jeśli macie wspólne zdjęcie, zrób dla niego ładną ramkę, którą możesz zrobić z tektury i ją przyozdobić lub zakupić drewnianą ramkę, którą pomalujesz i udekorujesz.

Składanka muzyczna – jeśli bliska ci osoba bardzo lubi muzykę, zrób dla niej indywidualną składankę muzyczną. Możesz ją zrobić nagrywając na płytę cd, albo tworząc listę na youtubie czy innym serwisie. Z pewnością będzie to dla niej wiele znaczyć.

Personalizowany tshirt to również świetny pomysł! Możesz zakupić biały tshirt, na którym samodzielnie wykonasz grafikę. Wystarczą ci do tego farby do tkanin, trochę tektury do wycięcia szablonu oraz mnóstwo kreatywności!

Prezent dla mamy lub babci

Każda kobieta kocha kwiaty! Możesz przygotować swojej mamie albo babci unikatowy las w słoiku! Gotowy słoik kupisz w sklepach budowlanych, a całą resztę również w sklepie ogrodniczym. W internecie znajdziesz instrukcję, jak zrobić własny las w słoiku. Gwarantujemy, że takim prezentem podbijesz serce mamy lub babci!

Prezent dla taty lub dziadka

Każdy pan lubi majsterkować. Możesz zatem dla swojego taty albo dziadka wykonać skrzynkę na narzędzia! Jeśli zrobisz ją całkowicie własnoręcznie to z pewnością uzyskasz ogromnego plusa oraz uznanie. A jeśli nie chcesz, możesz kupić gotową drewnianą skrzynkę, którą ozdobisz po swojemu.

Przeczytaj też:  http://www.zdrowieinatura.pl/kawa-cold-brew/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here