Urlop w sercu gór

Jedną z najciekawszych miejscowości górskich, leżących w województwie śląskim jest Ustroń. To mała miejscowość powiatu cieszyńskiego, która zapewnia atrakcje dla dorosłych i dla dzieci latem i zimą. W Ustroniu można bardzo przyjemnie spędzić czas spacerując górskimi szlakami czy uprawiając sporty górskie, planując jednak dłuższy pobyt w tym mieście należy zarezerwować sobie noclegi.

Luksusowe apartamenty Ustroń

Wyjątkową ofertą noclegową w Ustroniu są apartamenty. To małe mieszkania do wynajęcia jednopokojowe albo wielopokojowe, w zależności od potrzeb. Apartamenty w Ustroniu są doskonale wyposażone i elegancko zaaranżowane, można je wynająć na weekend albo na dłuższy okres czasu.

Apartamenty w Ustroniu mają różny standard, można je więc wynająć bardzo tanio lub trochę drożej ale przy wyższym standardzie. W apartamentach o wyższym standardzie można na przykład znaleźć na wyposażeniu wannę z masażem a zwykłym standardzie prysznic. Z kolei kuchnia w wyższym standardzie będzie osobnym pomieszczeniem, a w niższym standardzie będzie w formie aneksu kuchennego.

Apartamenty Ustroń na zimowy wypoczynek

Pokoje do wynajęcia w Ustroniu, doskonale nadają się do wynajęcia zimową porą. Mają one specjalne udogodnienia dla miłośników szusowania po ośnieżonych stokach i innych zimowych sportów. Są w nich specjalne schowki na sprzęt narciarski a także suszarki na mokrą odzież.

Jeśli chcemy zarezerwować sobie pobyt w górach na ferie, z pewnością warto to zrobić z dużym wyprzedzeniem, bo szczególnie w tym czasie apartamenty ustrońskie są oblegane przez turystów. Każdą rezerwację należy poprzedzić zaliczką a resztę należności należy uiścić po przyjeździe na miejsce.

Noclegi blisko szlaków górskich

Dużą zaletą wielu apartamentów w Ustroniu, jest ich lokalizacja. Niektóre z nich znajdują się tuż nieopodal szlaków górskich i są doskonałą bazą wypadową w góry. Co więcej z apartamentów położonych w takim miejscu roztacza się niesamowity widok na okolicę i można z nich podziwiać szczyty górskie.

Warto wybrać się na urlop do Ustronia w województwie śląskim, zdobyć szczyt Czantorię i Równicę. To doskonałe miejsce by podleczyć swoje zdrowie, nabrać sił i odpocząć na łamach natury. To spokojne miasteczko gdzie jest dosyć cicho i nie ma tu wielkiego zgiełku. Wszystkie apartamenty na wynajem mają wiele do zaoferowania turystom i z pewnością spełnią ich wszystkie oczekiwania związane z noclegiem w górach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here