Zagęszczanie keratynowe – klasyka w najlepszym wydaniu

0
1221

Keratynowa metoda zwiększania objętości oraz wizualnego przedłużania oraz zagęszczania włosów to jedna z najstarszych, najbardziej klasycznych oraz najskuteczniejszych metod poprawy kondycji fryzury klienta. Część konsumentów obawia się jej z uwagi na narosłe wokół rzeczonego rozwiązania mity jakoby było one groźne dla zdrowia. Nic bardziej mylnego! Co prawda podczas zabiegu nasi profesjonaliści wykorzystywać będą specjalistyczne urządzenia przy pomocy których możliwe jest przymocowanie pasemek włosów naturalnych lub sztucznych do fryzury stosując w tym celu rozgrzane łączniki keratynowe (tak zwane zgrzewy), jednakże generowana przez nie temperatura nie jest szkodliwa dla włosów, natomiast sam zabieg trwa bardzo krótko, jeszcze bardziej zmniejszając ryzyko przesuszenia naszego uczesania lub też zwiększenia skłonności włosów do łamliwości czy wypadania.

Co zyskujemy w sytuacji, gdy zdecydujemy się na poddanie się takiemu zabiegowi przedłużania włosów? Przede wszystkim piękne, gęste włosy, możliwość całkowitego zakrycia ewentualnych niedoskonałości spowodowanych przebytymi chorobami, uwarunkowaniami genetycznymi, czy czynnikami zewnętrznymi, a także wysoce satysfakcjonujący efekt w korzystnej cenie. W porównaniu z innymi oferowanymi w ramach naszego przybytku usługami, szczególnie z tymi bazującymi na wykorzystaniu wysoce zaawansowanych rozwiązań technologicznych, takich jak wiązka lasera czy fale ultradźwiękowe, metoda keratynowa jawi się jako relatywnie niedrogie rozwiązanie oferujące jednocześnie zainteresowanym dużą wytrzymałość efektu końcowego. Jeżeli tylko unikać będziemy stosowania szamponów i kosmetyków zawierających w składzie alkohol o dużym stężeniu, parabeny, czy sylikony, keratynowe zgrzewy nie ulegną poluzowaniu czy rozpuszczeniu, a więc będą one w stanie utrzymywać pasemka na głowie przez okres od dwóch do nawet pięciu miesięcy.

Omawiane komponenty łączące są bardzo niewielkie, a dodatkowo po ich rozgrzaniu łączą się one z włosami w bardzo elegancki, niewidoczny niemalże sposób, a więc nie ryzykują Państwo, że podczas uprawiania sportu lub wykonywania dynamicznych ruchów zdradzą Państwo osobom postronnym swój sekret – jest to gwarancja pełnego komfortu i zadowolenia. Jako, że zależy nam na satysfakcji klienta, stale unowocześniamy nasze zaplecze technologiczne, wzbogacając je o coraz nowocześniejsze oraz bezpieczniejsze dla klienta urządzenia, w tym gorące pęsety oraz zgrzewarki, które roztapiają keratynowe elementy jednocześnie nie narażając na szwank włosów naturalnych. W pełni rozumiemy jednakże Państwa obawy i jeżeli uznają Państwo, że nie chcą Państwo ryzykować – mogą Państwo skorzystać z jednej z tuzina innych metod wizualnego zagęszczania i zwiększania objętości włosów dostępnych w naszym salonie. Mogą Państwo na przykład skorzystać z rozwiązania kanapkowego, warkoczykowego, czy siateczkowego – wszystkie z nich omawiamy w ramach naszego serwisu. Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, zachęcamy także do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here