rzadkie rzęsy
fot. pixabay.com

Rzęsy nie zawsze są takie, jak chciałybyśmy, aby były. Matka natura nie każdemu ofiarowała gęsty wachlarz grubych rzęs, które pięknie się prezentują, a do tego zachwycają każdego. Jednakże z pomocą przychodzą nam różne środki, które możemy wykorzystać poprawiając ten mały defekt. Jak dbać o rzadkie rzęsy by stały się piękne i grube? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/gdy-rzesy-sa-niezbyt-geste-skorzystaj-z-kepek/

Naturalne sposoby

Chcąc nadać naszym rzadkim rzęsom naturalny wygląd grubych, gęstych i pięknych rzęs szukamy wielu sposobów na to, by takie się stały. Z pomocą może nam przyjść matka natura, z której dóbr powinnyśmy jak najczęściej korzystać!

Na porost włosów doskonale sprawdzi się olejek rycynowy, który stymuluje cebulki włosów do wzrostu, a także dba o te włoski, które już mamy na swoich powiekach. Regularne stosowanie olejku rycynowego może nam przynieść naprawdę wspaniałe efekty w krótkim czasie!

Odżywki i inne preparaty

Z pomocą mogą nam przyjść również dedykowane do rzęs odpowiednie odżywki, które wzmocnią nasze rzęsy oraz będą stymulowały włoski do wzrostu. Takie preparaty kupisz w aptece lub w drogeriach. Zwróć jednakże uwagę na to, co mają w swoim składzie, gdyż warto, aby znalazła się w nich biotyna – substancja, która wpływa na porost włosów, a także na ich kondycję oraz jakość.

Sztuczne rzęsy

Możesz również poddać się zabiegowi doczepiania rzęs w postaci kępek. Taki zabieg przeprowadzany jest w salonach kosmetycznych i może ci zafundować spokój z dbaniem o rzęsy na dłuższy czas. Dodatkowo obecne metody również wyglądają bardzo naturalnie i nie musisz się obawiać wyglądu sztucznych rzęs jako kiczowatego dodatku.

Jeśli chcesz mieć piękne rzęsy możesz właśnie poddać się doczepianiu rzęs metodą 1:1, wówczas uzyskasz świetny naturalny efekt, a jeśli zależy ci na mocniejszym efekcie, wówczas zdecyduj się na zabieg rzęs 3d, które stanowią piękny wachlarz grubych i wyrazistych rzęs.

Przeczytaj też: http://www.bytovia.pl/wypadanie-wlosow-jak-sobie-z-nim-radzic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here